Uitslag Scholierenloop Dwars Door Dongen, Atledo, 26 mei 2007
Doordat de na-inschrijvingen zijn zoek geraakt beschikken we niet meer over de namen van de na-inschrijvers.
In de uitslag staat nu alleen het startnummer en de tijd zonder de naam van de loper.
Excuses voor deze fout
SERIE 1
800 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1665 Jelle de Roon Wegwijzer 3 1 3,08,9
1760 na-inschrijving 2 3,28,5
1501 Floris van Dongen Achterberg 3 3 3,43,8
1637 Jorrit Elzinga Vlinderboom 3 4 3,46,5
1539 Hans de Bresser Sint Agnes 3 5 3,47,7
1762 na-inschrijving 6 3,48,2
1738 Coen Leenderts Heilig Hart 3 7 3,52,2
1766 na-inschrijving 8 3,56,6
1674 Jacky van Eijk Sint Jan 3 9 3,58,3
1636 Onno Trommelen Vlinderboom 3 10 4,00,8
1702 Bektas Gemrek Westerkim 3 11 4,01,9
1540 Elisa Emmen Sint Agnes 3 12 4,02,7
1595 Julian van Gemert Biezenkring 3 13 4,03,1
1569 Emiel van Dooremalen Anspach 3 14 4,03,4
1502 Remco van de Pluym Achterberg 3 15 4,04,4
1739 Sander Kerkhof Heilig Hart 3 16 4,08,5
1564 Pepijn Jolie Anspach 3 17 4,12,4
1500 Timo Akkermans Achterberg 3 18 4,14,4
1541 Stan den Boer Sint Agnes 3 19 4,15,4
1658 Anouk Aarts Springplank 3 20 4,21,3
1593 Layla Kleijberg Biezenkring 3 21 4,26,8
1570 Daphne Schaol Anspach 3 22 4,30,4
1758 na-inschrijving 23 4,31,5
1679 Rick Theeuwes Sint Jan 3 24 4,33,0
1657 Simon Huijben Springplank 3 25 4,40,8
1542 Silvie Jansen Sint Agnes 3 26 4,43,0
1594 Annelies van Doorn Biezenkring 3 27 4,45,5
1503 Tessa Bink Achterberg 3 28 4,46,0
1678 Sam Oerlemans Sint Jan 3 29 4,50,6
1568 Long Cheng Anspach 3 30 4,51,6
1677 Daniek van Langh Sint Jan 3 31 4,52,6
1567 Kelly Stierman Anspach 3 32 4,58,5
1764 na-inschrijving 33 4,59,7
1765 na-inschrijving 34 5,00,8
1566 Geert van Krevelen Anspach 3 35 5,02,6
1731 Mitchell Abionie Noorderpoort 3 36 5,49,2
1675 Maxime Beverwijk Sint Jan 3 dns
1740 Jip Bals Heilig Hart 3 dns
SERIE 2
800 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1601 Lekan Dalenberg Biezenkring 4 1 3,10,1
1506 Ruben van Dongen Achterberg 4 2 3,12,9
1686 Joep Oerlemans Sint Jan 4 3 3,19,8
1598 Anco van Gorp Biezenkring 4 4 3,24,6
1544 Cas den Boer Sint Agnes 4 5 3,28,8
1547 Rob Jansen Sint Agnes 4 6 3,30,0
1516 Sjors van 't Westeinde Achterberg 4 7 3,36,6
1543 Tiemen Pos Sint Agnes 4 8 3,37,5
1640 Scott Pols Vlinderboom 4 9 3,39,2
1512 Rick Luijten Achterberg 4 10 3,42,8
1681 Sven de Jong Sint Jan 4 11 3,45,5
1509 Karel Hesselberth Achterberg 4 12 3,46,8
1600 Andor Schilders Biezenkring 4 13 3,48,8
1513 Tess Peeters Achterberg 4 14 3,50,9
1549 Rob van Vorstenbosch Sint Agnes 4 15 3,52,2
1545 Linda in 't Groen Sint Agnes 4 16 3,52,9
1571 Inge Spriensma Anspach 4 17 3,54,5
1602 Joey Kleijberg Biezenkring 4 18 3,56,3
1685 Mikey van Vugt Sint Jan 4 19 4,00,4
1546 Anouk IJpelaar Sint Agnes 4 20 4,02,3
1548 Laura de Smit Sint Agnes 4 21 4,08,1
1684 Kevin Raesen Sint Jan 4 22 4,10,4
1599 Claire van der Schaft Biezenkring 4 23 4,11,9
1511 Fieke Loonen Achterberg 4 24 4,13,1
1596 Eline Kock Biezenkring 4 25 4,18,3
1510 Annabelle Jansen Achterberg 4 26 4,19,0
1687 Lonneke Voortman Sint Jan 4 27 4,21,0
1597 Cas Blakenburg Biezenkring 4 28 4,22,2
1639 Mahalet Eshete Vlinderboom 4 29 4,25,8
1638 Anouk Verschure Vlinderboom 4 30 4,26,2
1507 Maxime van de Griendt Achterberg 4 31 4,34,6
1514 Sanne van Steen Achterberg 4 32 5,30,7
1508 Iris in 't Groen Achterberg 4 33 5,35,8
1504 Loes Jansen Achterberg 4 dns
1505 Demi Bink Achterberg 4 dns
1659 Rob Maas Springplank 4 dns
1680 Demi de Hoogh Sint Jan 4 dns
1683 Bram Kuppens Sint Jan 4 dns
SERIE 3
800 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1610 Rick Kamphorst Biezenkring 5 1 3,05,2
1523 Tom van Strien Achterberg 5 2 3,10,8
1609 Bas Jansens Biezenkring 5 3 3,16,2
1643 Indy Flipsen Vlinderboom 5 4 3,17,6
1520 Manuela Biekens Achterberg 5 5 3,18,8
1551 Sander Emmen Sint Agnes 5 6 3,25,6
1708 Marloes Cosman Westerkim 4 7 3,26,0
1650 Yared Eshete Vlinderboom 5 8 3,30,1
1733 Kelvin Rooijakkers Noorderpoort 4 9 3,31,3
1642 Maikel Buiks Vlinderboom 5 10 3,34,1
1644 Thijs Ots Vlinderboom 5 11 3,37,5
1521 Thomas van Gorkum Achterberg 5 12 3,38,6
1645 Glenn Pols Vlinderboom 5 13 3,40,3
1649 Jelger Elzinga Vlinderboom 5 14 3,42,7
1646 Menno Ramselaar Vlinderboom 5 15 3,43,2
1614 Jolie Smeets Biezenkring 5 16 3,44,9
1522 Merel van Opstal Achterberg 5 17 3,45,3
1611 Davey Meeng Biezenkring 5 18 3,45,6
1707 Annebel Cosman Westerkim 4 19 3,46,7
1641 Atilla AkgŁn Vlinderboom 5 20 3,53,4
1647 Rik Verschure Vlinderboom 5 21 3,53,7
1732 Niels van Wanrooij Noorderpoort 4 22 3,54,0
1704 Dervis Gemrek Westerkim 4 23 3,58,3
1604 Anouk ? Biezenkring 5 24 4,01,8
1524 FabiŽnne Taks Achterberg 5 25 4,04,6
1603 Julia Akkermans Biezenkring 5 26 4,05,2
1607 Lotte van Bragt Biezenkring 5 27 4,08,8
1706 Nita ? Westerkim 4 28 4,11,2
1606 Remi van Andel Biezenkring 5 29 4,11,9
1605 Daphne Akkermans Biezenkring 5 30 4,14,7
1648 Olga Broeders Vlinderboom 5 31 4,15,1
1552 Pam den Boer Sint Agnes 5 32 4,18,6
1550 Els de Bresser Sint Agnes 5 33 4,20,4
1705 Bruce Pierik Westerkim 4 34 4,36,1
1608 Elaine Heijboer Biezenkring 5 35 5,12,8
1612 Eline Adriaansen Biezenkring 5 36 5,14,2
1613 Mathijs van Gemert Biezenkring 5 dns
SERIE 4
800 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1743 Ard Leenderts Heilig Hart 5 1 2,59,6
1742 Franck Kerkhof Heilig Hart 5 2 3,05,1
1774 na-inschrijving 3 3,12,5
1741 Geert de Jong Heilig Hart 5 4 3,14,4
1744 Jordi Boons Heilig Hart 5 5 3,15,7
1745 Thuur Rademakers Heilig Hart 5 6 3,23,5
1767 na-inschrijving 7 3,24,0
1711 Niels Verburgh Westerkim 5 8 3,24,5
1575 Matthijs Scholk Anspach 5 9 3,25,0
1666 Annemijn Bijlsma Wegwijzer 5 10 3,26,7
1660 Bas Aarts Springplank 5 11 3,33,6
1775 na-inschrijving 12 3,37,0
1734 Lotte Wouters Noorderpoort 5 13 3,38,1
1769 na-inschrijving 14 3,44,1
1573 Jonna van Mourik Anspach 5 15 3,45,1
1572 Lieke Jolie Anspach 5 16 3,46,0
1757 na-inschrijving 17 3,50,1
1576 Laurens Korn Anspach 5 18 3,50,9
1715 NoŽlla Verbunt Westerkim 5 19 3,53,2
1710 Gwen Chabot Westerkim 5 20 4,07,5
1712 Burcim Cemrek Westerkim 5 21 4,08,2
1714 Sabina Reotzžć Westerkim 5 22 4,10,3
1574 Pauline Riemslag Anspach 5 23 4,15,3
1716 Joyce Snoeren ? Westerkim 5 24 4,38,6
1690 Tim van Langh Sint Jan 5 dns
SERIE 5
1200 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1581 Sten Wahlbrinck Anspach 6 1 4,43,1
1528 Max Trommelen Achterberg 6 2 4,43,7
1720 Joost Cosman Westerkim 6 3 4,44,1
1578 Stefan van Dongen Anspach 6 4 4,44,3
1749 Jeffrey Siemons Heilig Hart 6 5 4,48,0
1691 Daan van Egmond Sint Jan 6 6 4,55,0
1667 Tim de Roon Wegwijzer 6 7 4,57,9
1626 Fenna Spitters Biezenkring 6 8 5,01,2
1746 Lars Hendriks Heilig Hart 6 9 5,03,1
1623 Patrick van Gorp Biezenkring 6 10 5,06,2
1619 Ertuğrul ÷zcan Biezenkring 6 11 5,06,6
1620 Jasper Veldman Biezenkring 6 12 5,06,9
1579 Mathijs van Dooremalen Anspach 6 13 5,08,5
1748 Pim Bals Heilig Hart 6 14 5,11,6
1580 Menno Spriensma Anspach 6 15 5,12,7
1554 Erwin IJpelaar Sint Agnes 6 16 5,13,6
1618 Denise Kock Biezenkring 6 17 5,15,4
1651 Jordy van Gorkum Vlinderboom 6 18 5,15,7
1616 Jesme Habets Biezenkring 6 19 5,19,7
1663 Dennis Aarts Springplank 6 20 5,21,6
1556 Wilco van Vorstenbosch Sint Agnes 6 21 5,22,0
1635 Akif ? Biezenkring 6 22 5,25,8
1718 Erseka Dedinca Westerkim 6 23 5,32,5
1617 Ilona Aarts Biezenkring 6 24 5,32,8
1525 Hanne Mulder Achterberg 6 25 5,33,1
1526 Emma Hesselberth Achterberg 6 26 5,36,2
1555 Jannie Jansen Sint Agnes 6 27 5,39,0
1621 Nena van Bragt Biezenkring 6 28 5,46,6
1622 Tim van Gool Biezenkring 6 29 6,00,2
1768 na-inschrijving 30 6,01,2
1625 Max van der Schaft Biezenkring 6 31 6,05,7
1717 Thamara Brosens Westerkim 6 32 6,09,1
1721 Mehmet Mermer Westerkim 6 33 6,16,0
1735 Elisa Rooijakkers Noorderpoort 6 34 6,17,5
1719 Selma Resic Westerkim 6 35 6,41,3
1527 Michiel Kimenai Achterberg 6 dns
SERIE 6
1200 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1562 Cathelijn Peeters Sint Agnes 7 1 4,25,1
1582 Luuk Milbou Anspach 7 2 4,35,7
1583 Johnno van Boesschoten Anspach 7 3 4,42,0
1754 Lars de Jong Heilig Hart 7 4 4,43,7
1696 Koen Stadhouders Sint Jan 7 5 4,46,3
1673 Joost Millenaar Wegwijzer 7 6 4,47,2
1723 Frank van Dorsselaer Westerkim 7 7 4,48,0
1586 Dick van der Waarden Anspach 7 8 4,48,6
1628 Funsho Dalenberg Biezenkring 7 9 4,49,1
1584 Thijs van Mourik Anspach 7 10 4,57,2
1559 Cas van Eersel Sint Agnes 7 11 5,02,4
1530 Rick Pijnenburg Achterberg 7 12 5,03,5
1772 na-inschrijving 13 5,03,9
1755 Ivar Willemse Heilig Hart 7 14 5,09,5
1722 Tringa Dedinca Westerkim 7 15 5,20,5
1695 Thijs van Egmond Sint Jan 7 16 5,21,0
1668 Chiel Adams Wegwijzer 7 17 5,21,6
1753 Dominique Groetelaers Heilig Hart 7 18 5,22,1
1560 Ronald Emmen Sint Agnes 7 19 5,23,3
1627 Remco Adriaansen Biezenkring 7 20 5,24,0
1670 Lobke Hensen Wegwijzer 7 21 5,24,7
1671 Erik Hoefnagel Wegwijzer 7 22 5,26,6
1531 Koen van Zon Achterberg 7 23 5,28,3
1533 Jelle Kokx Achterberg 7 24 5,30,6
1724 Nikki Verhulst Westerkim 7 25 5,32,1
1558 Lia de Bresser Sint Agnes 7 26 5,32,8
1631 Bas van de Kemp Biezenkring 7 27 5,37,8
1697 Remco de Jong Sint Jan 7 28 5,39,8
1557 Inge de Bresser Sint Agnes 7 29 5,42,7
1751 Sanne van Eersel Heilig Hart 7 30 5,43,5
1672 Bregje Konings Wegwijzer 7 31 5,49,7
1653 DaniŽlle van Gorkum Vlinderboom 7 32 5,51,0
1654 Manon Trommelen Vlinderboom 7 33 5,52,8
1661 Lars de Jong Springplank 5 34 5,53,5
1771 na-inschrijving 35 6,00,4
1752 Kiki Bals Heilig Hart 7 36 6,16,0
1761 na-inschrijving 37 6,19,8
1629 Natasja van Doorn Biezenkring 7 38 6,20,4
1655 Indy Maas Vlinderboom 7 39 6,23,6
1725 Bo van den Oever Westerkim 7 40 6,38,4
1693 Famke Bakx Sint Jan 7 41 7,00,2
1664 Floor Cosijn Springplank 7 42 7,15,4
1563 Amber Panis Sint Agnes 7 43 7,17,0
1585 Ninke Naujoks Anspach 7 44 7,48,7
1698 Candy van der Meij Sint Jan 7 45 7,54,1
1532 Chantal Kimenai Achterberg 7 dns
1534 Rik van Opstal Achterberg 7 dns
1669 Bob van Dalen Wegwijzer 7 dns
SERIE 7
1200 METER
Start nr Voornaam Achternaam Basisschool Groep Plaats Tijd
1776 na-inschrijving 1 4,15,8
1656 Martijn Flipsen Vlinderboom 8 2 4,16,4
1701 Kevin van Venrooy Sint Jan 8 3 4,22,7
1730 Robin Flipsen Overig 1200m 4 4,27,6
1736 Roy van Dongen Noorderpoort 8 5 4,40,2
1588 Daan van Krevelen Anspach 8 6 4,41,1
1737 Jesper Emmen Noorderpoort 8 7 4,46,9
1590 Mathijs Spriensma Anspach 8 8 4,50,4
1538 Thomas Kimenai Achterberg 8 9 5,08,3
1770 na-inschrijving 10 5,12,2
1587 Charlotte van Beijsterveld Anspach 8 11 5,13,5
1632 Laurissa Aarts Biezenkring 8 12 5,19,7
1759 na-inschrijving 13 5,22,2
1537 Pieter-Jan Biekens Achterberg 8 14 5,29,7
1591 Maaike van der Veeken Anspach 8 15 5,31,6
1756 Mandy Hendriks Heilig Hart 8 16 5,32,9
1763 na-inschrijving 17 5,44,0
1699 Raymon Raesen Sint Jan 8 18 5,45,3
1728 Tessa van Dorsselaer Westerkim 8 19 5,49,8
1726 Maaike van Ginneken Westerkim 8 20 5,50,4
1592 Leanne van Krevelen Anspach 8 21 5,50,8
1633 Vero Dalenberg Biezenkring 8 22 6,03,3
1634 MilŤne Vugs Biezenkring 8 23 6,19,2
1727 Michael Snoeren Westerkim 8 24 7,00,0
1700 Rob Timmers Sint Jan 8 dns