Uitslag GfK Dwars Door Dongen scholierenloop 22 mei 2004  
 

Serie 1/26:4/aanvang 16.00u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1001 Joost Cosman Vlinderboom 3 1 4.01
1002 Casper Tak Vlinderboom 3 1 3.45
1003 Jessie Vughts Vlinderboom 3 1 4.14
1022 Daan van Egmond Sint Jan 3 1 3.32
1023 Danny Tuijtelaars Sint Jan 3 1
1045 Lizzy Bastiaansen Sint Agnes 3 1
1046 Pam den Boer Sint Agnes 3 1 4.30
1047 Jannie Jansen Sint Agnes 3 1 4.20
1048 Erwin IJpelaar Sint Agnes 3 1 3.47
1050 Jaimy Verduijn Sint Agnes 3 1 4.09
1051 Wilco van Vorstenbosch Sint Agnes 3 1 4.24
1075 Marlou Bink Achterberg 3 1 4.26
1076 Joeri in`t Groen Achterberg 3 1 4.17
1077 Paulien Janssen Achterberg 3 1
1078 Sander Kemmeren Achterberg 3 1 4.46
1079 Michiel Kimenai Achterberg 3 1 4.35
1080 Sven Montens Achterberg 3 1 4.00
1081 Laura Siemons Achterberg 3 1 4.38
1082 Denise van Weesenbeek Achterberg 3 1 4.39
1111 Pauline Riemslag Anspach 3 1 4.57
1112 Eline den Boer Sint Agnes 3 1 4.18
1137 Roy Adriaans Achterberg 3 1
1138 Babette Peeters Achterberg 3 1 4.30
1139 Okke Trommelen Achterberg 3 1 3.41
1221 Frank van Dorsselaer Westerkim 4 4 3.32
1255 Stefan van Dongen Anspach 3 2 3.48
Serie 2/30/aanvang 16.06u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1153 Wilco van der Heyden Biezenkring 3 2 3.58
1154 Eveline Kahlman Biezenkring 3 2 4.36
1155 Ruben Kerstens Biezenkring 3 2
1156 Eline Maas Biezenkring 3 2 4.09
1157 Max van der Schaft Biezenkring 3 2 4.11
1158 Sander Trip Biezenkring 3 2
1159 Amy de Vries Biezenkring 3 2 3.59
1199 Bram Dingemans Heilig Hart 3 2 3.58
1200 Jop Verhulst Heilig Hart 3 2 4.15
1201 Bas de Geus Noorderpoort 3 2 3.55
1214 Judith Blom Westerkim 3 2 4.46
1216 Nick Timmermans Westerkim 3 2 3.30
1217 Vera Turkenburg Westerkim 3 2 4.50
1218 Mike Oerlemans Westerkim 3 2 4.27
1219 Jurre van de Oever Westerkim 3 2
1250 Daphne ?? Anspach 3 2 4.31
1251 Pascal van den Bosch Anspach 3 2
1252 Hannah Brekelmans Anspach 3 2 4.19
1255 Stefan van Dongen Anspach 3 2
1256 Hui-Yin de Lange Anspach 3 2 4.40
1257 Wendy van Loon Anspach 3 2 4.23
1258 Sten Wahlbrinck Anspach 3 2 3.28
1259 Jort Wassink Anspach 3 2 4.23
1260 Fabian de Wijs Anspach 3 2 3.32
1314 Tim de Roon Wegwijzer 3 2 3.30
1004 Emiel Broeders Vlinderboom 4 2 3.38
1006 Indy Maas Vlinderboom 4 2 4.29
1083 Kim van`t Westeinde Achterberg 3 1 3.59
1077 Paulien Janssen Achterberg 3 1 4.17
1151 Eline van Gastel Biezenkring 3 1 4.26
1147 Danique Blok Biezenkring 3 7 4.51
1114 Ashley Oerlemans Heilig Hart 3 1 5.37
1148 Anouk Boer Biezenkring 3 1 4.45
16.12u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1008 Manon Trommelen Vlinderboom 4 3 4.14
1010 Glenn Logtenberg Vlinderboom 4 3 3.32
1011 Candy van der Meij Vlinderboom 4 3 4.18
1026 Liza-Marie van Laarhoven Sint Jan 4 3
1028 Mitchel Verweij Sint Jan 4 3
1052 Danny Claassen Sint Agnes 4 3 4.41
1053 Cas van Eersel Sint Agnes 4 3 3.40
1054 Ronald Emmen Sint Agnes 4 3 3.48
1055 Iris in`t Groen Sint Agnes 4 3 4.35
1056 Sandra in`t Groen Sint Agnes 4 3 dnf
1057 Joran Lodewijks Sint Agnes 4 3 4.06
1058 Dennis Menssen Sint Agnes 4 3
1085 Kevin Fes Achterberg 4 3 3.53
1088 Kimberly Haast Achterberg 4 3
1089 Chantal Kimenai Achterberg 4 3 4.11
1090 Nicole Koenen Achterberg 4 3 4.46
1091 Rik van Opstal Achterberg 4 3 3.47
1093 Mike Verharen Achterberg 4 3
1094 Ilja Wijnen Achterberg 4 3 3.44
1096 Koen van Zon Achterberg 4 3 3.59
1097 Nick van`t Westeinde Achterberg 4 3 4.15
1321 Nena van Bragt Biezenkring 3 2 4.11
Serie 4/30/aanvang 16.18u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1110 Lidi Schilders Biezenkring 4 4 4.15
1115 Wout de Bruijne Heilig Hart 4 4 4.29
1116 Sanne van Eersel Heilig Hart 4 4 4.25
1117 Rick Roncken Heilig Hart 4 4
1118 Jordy van Schijndel Heilig Hart 4 4 3.39
1119 Stefan Trommelen Heilig Hart 4 4 4.30
1120 Guido Vorstenbosch Heilig Hart 4 4 3.45
1121 Ivar Willemse Heilig Hart 4 4 3.57
1136 Mike Mandemakers Sint Agnes 4 4 3.41
1140 Jelle Kokx Achterberg 4 4 4.08
1160 Funsho Dalenberg Biezenkring 4 4 3.53
1161 Jessie van Dijck Biezenkring 4 4 3.58
1162 Natasja van Doorn Biezenkring 4 4 4.22
1163 Bryan Embrechts Biezenkring 4 4 3.43
1165 Eduard Hopman Biezenkring 4 4 3.35
1166 Bas van de Kemp Biezenkring 4 4 3.45
1167 Fenna Spitters Biezenkring 4 4 3.56
1168 Matthijs Spruijt Biezenkring 4 4 4.18
1169 Annemiek Strik Biezenkring 4 4 4.18
1170 Evi van Wanrooy Biezenkring 4 4 4.30
1171 Marjan Nayeb Biezenkring 4 4
1202 Victor van der Aa Noorderpoort 4 4 3.52
1203 Roel Verhagen Noorderpoort 4 4 3.25
1204 Femke Wouters Noorderpoort 4 4 4.17
1220 Ebru Arslan Westerkim 4 4 4.12
1221 Frank van Dorsselaer Westerkim 4 4
1223 Rohit Rai Westerkim 4 4
1224 Nikki Verhulst Westerkim 4 4 4.03
1087 Dennis in`t Groen Achterberg 4 3 3.36
1007 Sarah Magninness Vlinderboom 4 2 4.07
1005 Jaimy van Huygevoort Vlinderboom 4 2 4.08
1009 Kim Verbunt Vlinderboom 4 3 4.23
Serie 5/18:12/aanvang 16.24u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1225 Jessica Zoontjes Westerkim 4 5
1226 Aysegul Aslan Westerkim 4 5 5.29
1227 Sehribon Baltau Oglu Westerkim 4 5 4.53
1228 Melvin Janssen Westerkim 4 5 5.30
1229 Merel Smans Westerkim 4 5 5.02
1261 Christian de Beer Anspach 4 5 4.21
1262 Johnno van Boesschoten Anspach 4 5 3.24
1263 Maikel van Boxel Anspach 4 5 4.10
1264 Jaim Buys Anspach 4 5 3.50
1265 Remco van Loon Anspach 4 5 3.37
1266 Teuntje Mijnders Anspach 4 5 4.22
1267 Thije van Mourik Anspach 4 5 3.47
1268 Pieter Sinom Anspach 4 5 3.43
1269 Seline Govers Anspach 4 5 4.35
1270 Ninke Naujoks Anspach 4 5 4.58
1272 Dick van der Waarden Anspach 4 5 3.36
1315 Rebeca Timmermans Wegwijzer 4 5 3.46
1012 Bram Smulders Vlinderboom 5 5 3.42
1029 Raymon Raesen Sint Jan 5 5 3.15
1030 Jelle den Boer Sint Jan 5 5 3.57
1059 Inge de Bresser Sint Agnes 5 5 3.55
1060 Lia de Bresser Sint Agnes 5 5 3.50
1061 Natalie van Dongen Sint Agnes 5 5 3.48
1062 Ron Beerens Sint Agnes 5 5 4.31
1098 Pieter-Jan Biekens Achterberg 5 5 3.42
1099 Sietse Klijs Achterberg 5 5 3.54
1100 Pim van de Kroft Achterberg 5 5 3.34
1101 Lotte van Rijen Achterberg 5 5
1102 Simon Baijens Achterberg 5 5 3.39
1086 Jan Gerrits Achterberg 4 3 3.18
1095 Tom Wolf Achterberg 4 3 3.26
1084 Marloes van Beurden Achterberg 4 3 3.30
1092 Rick Pijnenburg Achterberg 4 3 3.36
1025 Thijs van Egmond Sint Jan 4 3 3.45
1350 Michelle van de Biggelaar Achterberg 5 7 3.57
1113 Jari Martens Sint Jan 4 4 4.03
1141 Sjoerd Trommelen Achterberg 5 6 4.17
1027 Bonnie Lau Sint Jan 4 3 5.07
1024 Famke Bakx Sint Jan 4 3 5.24
Serie 6/30/aanvang 16.30u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1103 Youri Bink Achterberg 5 6 4.03
1104 Laura Janssen Achterberg 5 6 4.23
1105 Thomas Kimenai Achterberg 5 6 3.45
1106 Jens van Leerdam Achterberg 5 6 4.30
1122 Tessa Bezemer Heilig Hart 5 6 4.08
1123 Colin Kerkhof Heilig Hart 5 6 3.48
1124 Valentijn Overtoom Heilig Hart 5 6 3.43
1125 Anne van der Poel Heilig Hart 5 6 4.48
1142 Anne Kokx Achterberg 5 6 4.40
1172 Remco Boerema Biezenkring 5 6 3.10
1173 Fieke Hannessen Biezenkring 5 6 3.52
1174 Kirsten van Wanrooy Biezenkring 5 6 5.03
1175 Lars Boer Biezenkring 5 6 4.18
1177 Vero Dalenberg Biezenkring 5 6 5.11
1178 Bobby van Gastel Biezenkring 5 6 3.27
1179 Lisanne van der Heyden Biezenkring 5 6 3.50
1180 Joep Kahlman Biezenkring 5 6 3.32
1181 Robin Kokx Biezenkring 5 6 4.03
1182 Wesley de Vries Biezenkring 5 6 3.41
1232 Michaela Folkers Westerkim 5 6 4.19
1234 Marjolein van den Nieuwenhuizen Westerkim 5 6 5.25
1235 Michael Snoeren Westerkim 5 6
1236 Kenny Boudewijns Westerkim 5 6 4.21
1237 Romy van Delft Westerkim 5 6 4.09
1238 Tessa van Dorsselaer Westerkim 5 6 3.58
1240 Kenneth Janssen Westerkim 5 6 4.17
1241 Karla Osowska Westerkim 5 6
1242 Mike Timmermans Westerkim 5 6 3.53
1233 Maaike van Ginneken Westerkim 5 7 3.51
1347 Remco de Jong Sint Jan 4 7 3.57
Serie 7/10:15/aanvang 16.36u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1271 Jeroen Bayens Anspach 5 7 3.58
1274 Amy Jenkins Anspach 5 7 5.01
1277 Mandy Raaijmakers Anspach 5 7 4.09
1278 Maaike van der Veeken Anspach 5 7 3.50
1279 Sjors Wahlbrinck Anspach 5 7 3.47
1280 Frank de Beer Anspach 5 7
1281 Charlotte van Beijsterveld Anspach 5 7 3.29
1283 Jill Verbunt Anspach 5 7 3.33
1285 Stein Wassink Anspach 5 7 3.29
1316 Carlijn Bijlsma Wegwijzer 5 7 3.40
230 Steven Haarbosch GfK 6jr 7 4.16
231 Silvia Haarbosch GfK 4jr 7
253 Elena Gouw GfK 7jr 7 4.34
284 Kevin Pimmelaar GfK 6jr 7 4.26
1049 Cathelijn Peeters Sint Agnes 3 7 3.17
1147 Danique Blok Biezenkring 3 7
1215 Baukje Nefs Westerkim 3 7 4.02
1222 Karsten Nefs Westerkim 4 7 3.15
1273 Joep Goossens Anspach 5 7 3.42
1275 Daan van Krevelen Anspach 5 7 3.17
1276 Leanne van Krevelen Anspach 5 7 3.51
1282 Helen Driessen Anspach 5 7 3.59
1322 Roald Nefs Westerkim 5 7 2.58
1323 Viorel Gommers Breda 800m 7 3.41
1324 Emma van Mourik Zeeland 4 7 3.38
1328 Marius Wouters Aamersfoort 5 7 3.10
1329 Hilbrand Wouters Aamersfoort 3 7 3.44
1330 Kevin Pijnenburg Tilburg 3 7 3.58
1331 Rowan van Dongen Made 5 7 3.30
1332 Monika Gommers Oosterhout 3 7 4.10
1333 Sofieke Aarts GFK 2 7 4.50
1334 Pleun Aarta GFK 4 7 4.49
1335 Polle Dankers Tilburg 1 7 5.09
1337 Kamiel Dankers Tilburg 3 7 3.42
1338 Maarten van der Weel Spiridon 4 7 3.29
1339 Kjelt Elie Noorderpoort 5 7 3.46
1344 Maartje Janssens Tilburg 2 7
1346 Rob Jansen Sint Agnes 1 7 5.28
1348 Meggy Langerwerf Heilig Hart 5 7 4.27
1349 Keely Langerwerf Heilig Hart 3 7 4.45
1149 Mark Boerema Biezenkring 3 1 3.34
1152 Patrick van Gorp Biezenkring 3 1 3.55
1319 Floor Cosijn Springplank 4 5 3.58
1164 Niek Haagh Biezenkring 4 4 3.59
1205 Nicole Koreman Noorderpoort 5 6 4.06
Serie 8/29/aanvang 16.45u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1013 Marijke Tak Vlinderboom 6 8 6.42
1014 Maartje den Boer Vlinderboom 6 8
1015 Nikki IJpelaar Vlinderboom 6 8
1016 Laura Jonkers Vlinderboom 6 8
1017 Dylan Maas Vlinderboom 6 8 6.13
1018 Amy Logtenberg Vlinderboom 6 8 5.52
1031 Serena Geerman Sint Jan 6 8 4.47
1032 Timo van Gils Sint Jan 6 8
1033 RaphaŽl Korse Sint Jan 6 8 5.02
1034 Bobbie Verboven Sint Jan 6 8
1035 Luuk van Egmond Sint Jan 6 8 5.12
1036 Michael van Gorkum Sint Jan 6 8 5.30
1037 Joran Litzroth Sint Jan 6 8 4.45
1038 Debby Verkooijen Sint Jan 6 8 7.02
1063 Ankie van Dongen Sint Agnes 6 8 6.41
1064 Sarah van Eersel Sint Agnes 6 8 6.14
1065 Chrissy IJpelaar Sint Agnes 6 8 6.40
1066 Stefanie Menssen Sint Agnes 6 8
1107 Maartje Klijs Achterberg 6 8 6.52
1126 Menno van Eersel Heilig Hart 6 8 5.13
1127 Jorden Kerkhof Heilig Hart 6 8 5.36
1128 Dorien Sprangers Heilig Hart 6 8 6.12
1129 Berry Vorstenbosch Heilig Hart 6 8
1130 Gregor Brans Heilig Hart 6 8 5.13
1131 Mick de Bruijne Heilig Hart 6 8 5.36
1133 Matthijs Overtoom Heilig Hart 6 8 5.25
1143 Fleur Wolf Achterberg 6 8 6.37
1144 Roy Montens Achterberg 6 8 5.48
1145 Eline Pijnenburg Achterberg 6 8 6.58
1040 Inge Oerlemans Sint Jan 7 9 5.31
1039 Mauke Bakx Sint Jan 7 9 6.01
Serie 9/25:5/aanvang 16.53u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1183 Manouk Smeets Biezenkring 6 9 5.35
1184 Karlijn Agterberg Biezenkring 6 9 7.10
1185 Demi Hoefnagels Biezenkring 6 9 5.56
1186 Britt Laurijsen Biezenkring 6 9 6.34
1187 Joep Rams Biezenkring 6 9 6.26
1188 Max Schijvers Biezenkring 6 9 4.49
1189 Dide Snoeren Biezenkring 6 9 6.37
1190 Thom Snoeren Biezenkring 6 9 5.01
1191 Aiko Spitters Biezenkring 6 9
1206 Kasper van der Aa Noorderpoort 6 9 5.13
1207 Maaike Koreman Noorderpoort 6 9 5.19
1209 Joost Spruijt Noorderpoort 6 9
1243 Kevin Zoontjes Westerkim 6 9 6.28
1286 Tess Brekelmans Anspach 6 9 6.04
1287 Yaomi de lange Anspach 6 9 7.14
1288 Nicole Bouman Anspach 6 9
1289 Michel van Dongen Anspach 6 9 5.33
1291 Femke Goossens Anspach 6 9 5.23
1292 Dewi Koreman Anspach 6 9 7.05
1293 Daan de Leeuw Anspach 6 9 5.40
1294 Sophie Marrťe Anspach 6 9 7.04
1295 Bram Mijnders Anspach 6 9 6.29
1296 Abbe Naujoks Anspach 6 9 6.49
1297 Marleen Okkerman Anspach 6 9
1298 Stijn Rompa Anspach 6 9 6.01
1019 Pim Smulders Vlinderboom 7 9
1041 Gaby de Gussem Sint Jan 7 9
1042 Thijs Peeters Sint Jan 7 9 4.35
1208 Joris Maas Noorderpoort 6 11 6.33 4.56 in serie 11
Serie 10/30/aanvang 17.01u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1043 EtiŽnne Aarts Sint Jan 7 10
1044 Luke van de Oudenhoven Sint Jan 7 10
1067 Amy in`t Groen Sint Agnes 7 10 5.28
1068 Stijn in`t Groen Sint Agnes 7 10 5.27
1069 Ben IJpelaar Sint Agnes 7 10 5.22
1070 Amy Laurijsen Sint Agnes 7 10 6.54
1071 Maik Beerens Sint Agnes 7 10 5.44
1072 Lotte van Beek Sint Agnes 7 10 5.18
1073 Priscilla van Beek Sint Agnes 7 10 7.34
1108 Joep van Rijen Achterberg 7 10
1109 Dorien Oprins Achterberg 7 10 6.45
1134 Romy Frederiks Heilig Hart 7 10 5.48
1146 Jorn Trommelen Achterberg 7 10 5.59
1192 Luke Heyboer Biezenkring 7 10
1193 Anouk Mekes Biezenkring 7 10 5.40
1194 Jamie Meijer Biezenkring 7 10
1195 Juliette Hopman Biezenkring 7 10 6.30
1196 Luuk Rams Biezenkring 7 10 5.01
1244 Caroline Folkers Westerkim 7 10
1245 Anne Sestig Westerkim 7 10 6.36
1246 Jelle Verhulst Westerkim 7 10 6.34
1247 Britty Boudewijns Westerkim 7 10 6.00
1249 Emma Turkenberg Westerkim 7 10
1299 Madelon Milbou Anspach 7 10 5.26
1300 Lisa Timmers Anspach 7 10
1301 Meggie Verbunt Anspach 7 10 5.36
1302 Jaap van der Waarden Anspach 7 10 4.45
1303 Sanne Willemse Anspach 7 10 7.28
1317 Bastian Bijlsma Wegwijzer 7 10 5.05
1318 Savannah Timemrmans Wegwijzer 7 10 6.05
Serie 11/17:10/aanvang 17.09u
Nr Naam Kind Naam Basisschool Groep Serie Tijd
1020 Marnix Bosch Vlinderboom 8 11 4.59
1021 Rutger Bosch Vlinderboom 8 11 4.38
1074 Marlou in`t Groen Sint Agnes 8 11 6.57
1135 Youri Willemse Heilig Hart 8 11 5.42
1212 Jannie de Geus Noorderpoort 8 11 4.48
1213 Rik Verkooijen Noorderpoort 8 11 5.13
1304 Manouk Milbou Anspach 8 11 6.19
1305 Christel van Beijsterveld Anspach 8 11 5.00
1306 Mark in`t Groen Anspach 8 11 6.33
1307 Marco Rinck Anspach 8 11 5.20
1308 Tessa in`t Groen Anspach 8 11 6.43
1309 Rinse Horsten Anspach 8 11 5.07
1310 Jelle Naujoks Anspach 8 11 6.50
1311 Jorus Rompa Anspach 8 11 6.37
1312 Joyce Snoeren Anspach 8 11 5.53
1313 Tom Soffers Anspach 8 11 6.53
1320 Kelly Kanters Springplank 8 11 6.35
239 Puck Snoeren GfK 13jr 11 5.41
254 Luisa Gouw GfK 11jr 11
1132 Thomas van Schijndel Heilig Hart 6 11 5.10
1290 Louk Driessen Anspach 6 11 5.23
1210 Robin van Ginneken Noorderpoort 7 11 5.27
1248 Manon van Ginneken Westerkim 7 11 5.27
1211 Mark van Hal Noorderpoort 8 11 4.54
1197 Bregje van Grinsven AV Spiridon mpa 11 5.20
1198 Rowen Stravers AV Spiridon mpa 11 5.27
1325 Sanne van Mourik Zeeland 5 11 4.55
1326 Rachelle de jong Sprangkapelle 8 11 6.00
1327 Jurriaan Wouters Aamersfoort 7 11 4.27
1336 Eline Beckers Wegwijzer 8 11 6.03
1340 Tolena Elie Noorderpoort 5 11 4.56
1341 Gijs Vugts Breda 7 11 4.41
1342 Niels Janssens Tilburg 7 11 4.39
1343 Ester Janssens Tilburg 7 11 6.05
1345 Marleen van Opstal Rijen 6 11 5.18